Espanyol
Català
Centres Alacer Mas
 
Inici >> Centres Alacer Mas
 

 

 


Centre de venda i distribució de subministraments industrials

Polígon Industrial Ronda,
Ronda de la Agricultura, 15
08503 Gurb (Barcelona)
T. 93 889 03 28 / 93 886 28 33
F. 93 889 00 85
M. osona@alacermas.com / subin@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Barcelona

Zona Industrial Sector Autopista
Edison, s/n
08150 Parets del Vallès (Barcelona)
T. 93 562 08 18
F. 93 562 07 00
M. parets@alacermas.com



 

 


Centre distribuidor de productes llargs i tall de barres

Polígon Industrial Tucsa
Galileo, 2 naus 4 y 5
08150 Parets del Vallès (Barcelona)
M. parets@alacermas.com



 

 


Centre de serveis, tall i aplanat de soils

Polígon Industrial Can Magarola
Molí de Can Bassa, 12-14
08100 Mollet del Vallès (Barcelona)
T. 93 562 08 18
F. 93 562 07 00
M. parets@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Manresa

Polígon Industrial Bufalvent
Ramon Farguell, 7-B
08243 Manresa (Barcelona)
T. 93 873 42 62
F. 93 877 23 00
M. manresa@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Lleida

Polígon Industrial El Segre
Empresari Josep Segura Farré,
parcel·la 710, nau 9
25191 Lleida
T. 973 20 02 12
F. 973 20 67 71
M. lleida@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Girona

Polígon Industrial Pla d’en Xuncla
Nau 3 – N-II Km. 719
17840 Sarrià de Ter (Girona)
T. 972 17 20 75
F. 972 17 08 06
M. girona@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Bilbao

Pol. Ind. Erletxe, Plataforma A0, nave 14
48960 - Galdakao
Vizcaya
t.+34 94 633 45 14
f.+34 94 633 45 12
M. galdakao@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Madrid

Avinguda del Jarama, 9
28823 Coslada (Madrid)
T. 91 672 82 14
F. 91 671 94 98
M. madrid@alacermas.com



 

 


Centre de venda i distribució de Saragossa

Polígon Industrial Centrovía
Los Ángeles, 70
50196 La Muela (Zaragoza)
T. 976 141 895
F. 976 141 894
M. mti@mateinox.com